Kurz Access Bars®

Masáž, terapie a kurzy Access Bars®, Access Facelift™️ a Access Consciousness® tělesných procesů, terepie Happy Mouth™️ generativni energetické stomatologie, Ošetření marmových bodů obličeje

ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným   kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.

Terapii Access Bars® v nejhorším  případě můžete vnímat jako  nej masáž v  životě a v nejlepším    se vám změní život  nebo je to naopak? Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost,  výběr a možnosti. Někdy to znamená, že  se rozloučíte také s tím co Vám přestává  sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené  práce, která Vás vyčerpává. Terapie Access Bars®  odemyká prostor pro sebeúctu a přijímání bez odsuzování sebe či druhých a může otevřít proud  hojnosti  ve všech oblastech života. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést  ke konečnému  zbavení se daného problému.  Co jestě je možné? Otevře se před Vámi nekonečno možností a dalších výběrů.

Kurz je celodenní a Access Bars® se naučíte snadno a lehce. Dostanete všechny potřebné informace k tomu, abyste byli schopni provádět terapii Access Bars® pro klienty i pro sebe. Jak by to mohlo být jestě lepší? Po třech absolvovaných kurzech, každý s jiným lektorem je možné požádat o licenci školitele kurzu Access Bars.

Jak probíhá den při kurzu Access Bars®? 

  • Obdržíte  manuál v češtině  (případně si lze manuál objednat v jiných dostupných jazycích) a  2 obrázkové mapy s fotografiemi kombinací  Bars®, abyste mohli snadno dělat  sezení bez  přemýšlení  nebo si pozice pamatovat z hlavy
  • Obdržíte  2 komletní terapie a 2 dáte. Čas mezi terapiemi nebo i při je vhodný pro další teorii, slovní clearingy, otázky a odpovědi a přestávky – dle potřeby.
  • Shlédnutí instruktážního videa o Access Bars® přinese do prostoru kvantum super energie zakladatelů Access Consciousness® Garyho Douglase a Dr. Daina Heera.
  • Poznáte další účastníky tréninku, což je velmi užitečné pro pozdější  výměny Bars®
  • obdržíte certifikát o absolvovani kurzu
  • Po kurzu obdržíte  bezplatný zvukový záznam tréninku, takže si nemusíte nic zapamatovat ani psát, co je řečeno, včetně odpovědí na otázky a všechny užitečné nástroje, které jsou diskutovány, pak můžete znova poslouchat ve svém volném čase.
  • Čaj, káva, voda a různé sladké a slané občerstvení jsou k dispozici po celý den. O lehký oběd se, prosím, postarejte sami, zkušenosti ukazují, že tělo nemá moc  chuti k jídlu v den, kdy se intenzivně věnujete práci s energií. Uděláme přestávku na oběd a  lze také využít nabídky okolních restaurací. 
  • Trénink Bars® je  velmi příjemnou událostí a vrátíte domů uvolnění a energičtí. 
  • Pro  praktickou část kurzu jsou většinou účastníci rádi v netísnícím oblečení a doporučuje se domácí pohodlná obuv, lehká přikrývka a malý vlastní polštářek.
  • Po absolvování jednodenního kurzu jste Access Consciousnes® Bars Practitioner – Praktik Access Bars® s oprávněním provozovat terapii Access Bars® všude na světě s přihlédnutím k lokálním zákonným požadavkům. Při a po prožitku Access Bars® terapie se doporučuje hodně pít, odpočívat, doplnit zásoby soli a a cukru, cokoliv, co tělo vyžaduje.