Access Bars®

Masáž, terapie a kurzy Access Bars®, Access Facelift™️ a Access Consciousness® tělesných procesů, terepie Happy Mouth™️ generativni energetické stomatologie, Ošetření marmových bodů obličeje

Access Bars®

– energetická dotyková terapie

– světově uznávaná velmi účinná metoda dnes už rozšířena nejen v masážních a terapeutických studiích, ale také ve firemním a bussiness prostředí

– pomocí jemných dotyků 32 bodů na hlavě tato metoda umožňuje aktivovat a odblokovat to, co nám brání žít život našich snů. S její pomocí můžeme využívat každý talent, který v sobě máme na plný potenciál.

tato jemná a účinná metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a je možné ji kombinovat s jinými druhy terapií

a masáží, v poradenství atd.

Během terapie Bars® se trénovaný terapeut lehce dotýká 32 bodů na hlavě, což uvolňuje elektromagnetický náboj, který je „uvězněn“ v mozku po dobu i mnoha životních cyklů myšlenkami, emocemi a pocity. Představte si, že někdo by mohl zmáčknout knoflík a ztlumit ten hlas v hlavě, který nám tvrdí, že nejsme dost dobří, nebo, že si nemůžeme splnit to, co jsme si vysnili. Hlas přicházející právě z těchto elektromagnetických nábojů nám brání uvěřit, že můžeme žít život, o kterém jsme vždy věděli, že je možný. To je to, co Bars® začnou odemykat – prostor BÝT SÁM SEBOU.

Jak:

Sezení trvá obvykle 60 až 90 minut a klient leží na pohodlném masážním lehátku

Co můžete získat:

– hluboké uvolnění a odbourání stresu

– zlepšení spánku a probouzeni se s pocitem odpočatosti a plní energie

– vhodné i pro děti a mládež třeba před testy ve škole

– vhodné pro těhotné ženy

– odstranění psychických, emočních, fyzických a energetických bloků, které nás drží ve „stojatých vodách“

– pro vytvoření více prostoru a možností v našem životě a životním stylu

– co když náš život není tak docela jak bychom si představovali, přejete si víc?

(null) otevření cesty ke zdraví, neomezenému a spokojenému životu

(null) ACCESS BARS®  je prvním  certifikovaným   kurzem  v Access Consciousness® a ti, kdo se  už buďto s terapií Access Bars® nebo s  kurzem, kde se lze  lehce a snadno Bars® naučit vědí, že tímto kurzem to teprve začíná a otevírá se nekonečno možností a dalších výběrů.

Terapii Access Bars® v nejhorším  případě můžete vnímat jako  nej masáž v  životě a v nejlepším    se vám změní život  nebo je to naopak? Začnete se více ptát a nedávat si odpovědi, což otevře další prostor pro tvořivost,  výběr a možnosti. Někdy to znamená, že  se rozloučíte také s tím co Vám přestává  sloužit a může se to týkat čehokoliv v životě, například málo placené  práce, která Vás vyčerpává. Terapie Access Bars®  odemyká prostor pro sebeúctu a přijímání bez odsuzování sebe či druhých a může otevřít proud  hojnosti  ve všech oblastech života. Častým jevem je detox a postupné vyplavování dlouholetých, třeba i chronických zdravotních potíží, které mohou vést  ke konečnému  zbavení se daného problému.  Co jestě je možné?